+37065959139

Apsaugos jus nuo gaisro

Image for

Montažas

Image for

Apsaugos jus nuo šalčio

Image for

Šiluma

Image for

Kliamtas

Image for

Ekologija

Image for

Apsaugos jus nuo gaisro

Image for

Kas yra Gutex?


           

 

 

 

—Kaip „Gutex“ plokštės apsaugo nuo vasaros karščių?

 

— Puikiai! Kadangi plokštės „Gutex“ pasižymi itin geromis šilumos kaupimo savybėmis, iš išorės sklindantis šilumos srautas yra beveik visiškai užblokuojamas, taigi patalpos neįšyla. Plokščių gamybai naudojamos spygliuočių medienos šilumos kaupimo geba lyginant su kitomis statybinėmis medžiagomis yra geriausia – per 2100 J/kgK!

 

 

 

— Ar namuose, kurių statybai naudotos „Gutex plokštės”, gyventi šilta?

 

— Šilta tiek, kiek patys to pageidausite! Dėka plokščių „Gutex“ unikalaus mažo šiluminio laidumo, praktiškai visa šiluma išlaikoma namo viduje. Jūsų namas išlaiko šilumą, o Jūs sutaupote šildymo išlaidas!

 

 

 

— O kaip su drėgme, ar nesikaupia kondensatas?

 

— Pamirškite tai! Izoliacinės plokštės „Gutex“ pasižymi geriausiais difuzinio atvirumo rodikliais izoliacinių medžiagų tarpe – jų μ = 3! Jų sugeriama aplinkos drėgmė sudaro iki 20 % plokščių masės, be to, šios plokštės pasižymi savybe tą drėgmę vėl išgarinti, kai tai būtina. Net esant nepakeliamo karščio ar lietingojo sezono metu, namuose su „Gutex“ plokštėmis mikroklimatas visada bus malonus ir oras nebus nei per daug sausas, nei per drėgnas!

 

 

 

— Ar prireiks papildomų garso izoliacinių medžiagų?

 

— Plokštės „Gutex“ – tai ne tik puikus mikroklimatas. Šios plokštės pasižymi geriausiomis savo klasės smūgio ir garso izoliacinėmis savybėmis! Plokščių plaušo atvirų porų struktūros dėka, Jūsų namuose visada bus ramu – net jei gyventumėte šalia greitkelio.

 

 

 

— Ar plokštes „Gutex“ saugu naudoti mažų vaikų ir suaugusiųjų sveikatos požiūriu?

 

— 100 % saugu! Visos „Gutex“ plokštės yra pagamintos iš eglės ir pušies medienos, auginamos tvariame miškų ūkyje, ekologiškai švariame kalnuotame Švarcvaldo regione. Atitiktis aukščiausiems ekologiškumo standartams yra patvirtinta daugybe statybinių-biologinių tyrimų ir pripažinimą pelniusiu, Europos žymeniu „NaturePlus“. „Gutex“ produktai sukurti žmonėms, o ne pasipelnymui! Beje, plokštės „Gutex“ yra visiškai perdirbamos.

 

 

 

— Kiek kainuoja plokščių įrengimo medžiagos ir įrankiai, specialistų iškvietimas?

 

— Lygiai tiek, kiek kainuoja keletas įprastinių pjūklų, plaktukas ir atsuktuvas. Profesionalų kviesti nebūtina – galite susitvarkyti patys! Plokštės „Gutex” – aukštųjų technologijų produktas, kuris turi minimalius nuokrypius: jas lengva pjaustyti, apdoroti ir galima greitai sumontuoti – sujungiant tiesiogiai ar naudojant numatytas šonines jungtis.

 

 

 

— Kas užtikrina tokią nepriekaištingą „Gutex“ produktų kokybę?

 

— Įmonė „GUTEX Holzfaserplattenwerk GmbH & Co. KG“ įkurta Waldshut-Tiengen miestelyje prieš 75 metus. Tai – šeimai priklausanti gamykla, kurioje tradicija dirbti kokybiškai ir atsakingai perduodama iš kartos į kartą. Įmonės gamybos fronte – pačios naujausios technologijos ir specialus medienos izoliacinių plokščių „sausos“ gamybos būdas. Aukščiausia „Gutex“ produktų kokybė atitinka griežtus Europos standartus. Inovacijų, dėmesio ekologijai, aplinkai ir vartotojų sveikatai dėka, „Gutex“ užima lyderio pozicijas Europos izoliacinių medžiagų rinkoje!